Значення імені Альбіна

Значення імені Альбіна

У імені Альбіна дивним чином поєднується м'якість і чарівливість з твердістю і здатністю проявити холодність. Зазвичай це проявляється в характері Альбіни таким чином: в компанії і з близькими людьми вона мила і урівноважена, проте варто зачепити її самолюбність, як в її очах з'явиться лід, що граничить із зарозумілістю. Не виключено, що Аля гордитиметься своїм красивим ім'ям, рідкість якого ще більше може посилити таку дію. Ну а де гордість, там нерідко і надмірна самолюбність.

Красиве і рідкісне ім'я здатне захопити людину, пробудити честолюбні мрії, викликати ілюзію власної неповторності. Якщо ці схильності отримають у Альбіни свій розвиток, вона може перетворитися на надзвичайно зарозумілу людину.

Ім'я абсолютно не схиляє Алю до конфліктів, що, з одного боку добре, а з іншого - це здатне зміцнити її у своїй перевазі. Насправді, зарозумілість часто провокує конфліктні ситуації, проте якщо людина активно реагує на сварку, то тут вже від зарозумілості не залишається і сліду.p>

Альбіна ж зазвичай в конфлікті вважає за краще просто висловити співрозмовникові своє презирство і байдуже відвернутися - таким чином, негативні емоції завжди залишаються з нею, людей таке презирство розпалює ще більше, а Альбіна дістає можливість відчувати власну "піднесеність" над "хамським" оточенням. Боюся, що нічого хорошого, окрім зарозумілості, тут не вийде, і тому дуже важливо, щоб з вихованням самолюбність Алі була урівноважена шанобливим ставленням до людей незалежно від їх душевних якостей. Врешті-решт, велика частина "хамських" рис вдачі - це усього лише ілюзія, що виникає в силу нездатності зрозуміти людину.

Безумовно, зарозумілість - не краща риса людини, проте уміння зберігати рівновагу в конфліктній ситуації здатне піти Альбіні на користь в плані кар'єри або бізнесу. У спірних ситуаціях саме рівновага забезпечує людині найбільш вигідну позицію, і він стає лідером. Вважаючи на самолюбність Альбіни є усі підстави вважати, що вона і в сім'ї, і в справах постарається узяти керівну роль на себе і, швидше за все, у неї це вийде. Хоч би вже тому, що вона не витрачає емоцій на крик, зате своїм презирством часто б'є по самому хворому. Одним словом, у неї багато шансів добитися успіху, проте у тому випадку, якщо вона бажає не успіху, а справжнього щастя, не варто забувати, що щастя неможливо без уміння співчувати і любити людей такими, які вони є. Без цього душі рано чи пізно стає холодно.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Альбіна

А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Б - стабільність і пробивні здібності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля