Значення імені Альберт

Значення імені Альберт

Ім'я Альберт здатне наділити свого власника незалежністю і спокоєм. Воно припускає упевненість в собі і схильність до дотепності. Що і говорити, ці якості важко назвати даремними, і тому дуже добре, якщо саме вони отримають свій розвиток в процесі виховання. При цьому чималу роль грає рідкість і незвичність імені, що, з одного боку, ще більше посилює позитивну енергетику імені, а з іншого - дозволяє Альберту вигідно виділятися на тлі загального оточення.

Безумовно, красиве рідкісне ім'я, що має спокійну і привабливу енергетику, здатне забезпечити своєму власникові хороший прийом практично у будь-якому суспільстві. Проте при цьому не слід забувати, що перші симпатії оточення - це усього лише аванс, який ще належить виправдати. Іншими словами, Альберт хоч якось повинен відповідати позитивній енергії свого імені, інакше, обманувшись в очікуваннях, суспільство може різко змінити прихильність на неприязнь.

Втім, такий поворот подій досить рідкісний, тим більше що Альберт зазвичай легко справляється з цим за допомогою природженої дотепності і урівноваженості.

У більшості випадків Альберт є життєрадісною людиною, що має здорову самолюбність, і не схильний тяжко переживати власні недоліки; він просто вважає за краще спокійно йти своєю дорогою і, хоч і прислухається до думки оточення, але не надає цьому занадто великого значення. Навряд чи його можна запідозрити і в зайвій емоційності, швидше він має аналітичний склад розуму, причому його прагматичність і обачність прекрасно поєднуються зі схильністю до деякого романтизму і всіляких авантюр.

Він як гравець, який любить здоровий ризик, уміє вчасно зупинитися і не схильний впадати в депресію, коли доводиться занадто довго чекати хорошої карти.

В цілому характер Альберта дуже сприятливий як для вдалої кар'єри, так і для особистого життя. Єдине, чого, мабуть, слід йому побоюватися - це якої-небудь пристрасті, що спалахне несподівано. Втративши одного разу голову, він ризикує вчинити безліч помилок. Втім, з іншого боку, саме ця пристрасть іноді може надати його життю неповторну гостроту і привабливість.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Альберт

А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
Б - стабільність і пробивні здібності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
Т - тонка творча натура