Значення імені Алан

Значення імені Алан

Ім'я Алан має дивовижний магнетизм і привабливість, створюючи ілюзію зіткнення зі світом чарівників і казкових героїв. По своїй енергетиці воно наділене значною активністю, легкістю і емоційністю. Зазвичай це проявляється в тому, що з самого дитинства Алан росте дуже рухливою дитиною, проте його життєрадісність і веселість завжди є сусідами з неабиякою образливістю і запальністю. Він дуже самолюбний, і, на жаль, це ім'я абсолютно не припускає здатність тримати себе в руках.

Саме тому швидше за все у заводного Алана в житті буде велика кількість всіляких непорозумінь і конфліктів.

Мрійливість і цікавість Алана можуть знайти вихід в любові до літератури і добре розвиненій уяві. Він романтик, що часто і визначає його вибір життєвого шляху. При цьому честолюбні думки зазвичай мають значну перевагу над чисто матеріальними турботами; проте, якщо Алан бажає дійсно добитися значних успіхів, йому слід було б поменше займатися самомилуванням і розвинути в собі здатність до довгої концентрації зусиль.

Вся річ у тому, що інтереси Алана хоч і є прекрасним двигуном, примушуючи його проявляти незвичайну завзятість, але при цьому не відрізняються великою стійкістю. Часто один інтерес змінюється іншим, і нерідко Алан кидає тільки що почату справу, спокусившись новими планами.

Це стосується і особистого життя. Товариський і веселий Алан зазвичай має велику кількість друзів і однодумців, але його гарячність часто стає причиною розбратів; і якщо сам Алан легко забуває образи, то чекати того ж від оточення, на жаль, не доводиться. Іншими словами, для сприятливішого життя йому не завадить навчитися деякому спокою і урівноваженості.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Алан

А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я