Значення імені Аким

Значення імені Аким

Аким - ім'я тверде і рішуче. Зазвичай носії цього імені не відрізняються багатослівністю і особливою рухливістю, зовні вони можуть виглядати досить спокійними людьми; проте часто за таким спокоєм ховається значна нервова сила. Енергія імені не розташовує Акима до надмірної відкритості; більш того, схильний до зовнішньої стриманості Аким нерідко справляє враження дещо замкнутої і серйозної людини, але при цьому його внутрішні емоції, не маючи легкого виходу, стають дуже стійкими.

Буває, що одного разу виникле почуття зберігається у нього упродовж усього життя.

Втім, найчастіше стриманість Акима зовсім не припускає довготерпіння: як тільки емоції досягають достатньої сили, на перший план виходить діяльний характер його енергетики. Це ж торкається і його упевненості у своїх силах, яка часом набуває характеру безапеляційності. В цілому усі ці якості роблять Акима досить мужньою і вольовою людиною, що забезпечує йому повагу оточення і навіть може зробити його лідером, здатним заразити людей своїми ідеями.

Шкода тільки, що ці ідеї породжені якими-небудь негативними емоціями. Саме тому дуже важливо, щоб виховання Акима не було надмірно жорстким, інакше дитячі образи можуть штовхнути його на шлях протистояння з суспільством, що навряд чи сприятливо як для оточення, так і для самого Акима.

Значна воля, здатність до довгого зосередження, упевненість в собі - усе це може сприятливо позначитися на долі Акима, проте часто йому починають заважати його ж зайва незалежність і нездатність до якої-небудь дипломатичності. У житті Акима не виключені численні конфлікти з сильними світу цього, а його нетерпимість здатна неабияк затьмарити не лише кар'єру, але і сімейне життя.

Якщо Аким бажає забезпечити собі вдалішу долю, йому б не перешкодило навчитися трохи легше відноситися до життя і до оточення, а заразом звернути увагу на своє почуття гумору, якого енергія цього імені, на жаль, не припускає.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Аким

А - сила і воля
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість