Значення імені Агнеса

Значення імені Агнеса

Для Агнеси дуже характерні величезна самолюбність. Енергетика її імені припускає достатню емоційність, проте в ній же міститься і прагнення до стриманості, до прояву зовнішньої холодності. Таке поєднання іноді називають "лід і полум'я" - адже за зовнішньою холодністю емоції зазвичай починають тільки поглиблюватися і навіть саме незначне почуття здатне перерости в обпалюючу пристрасть. На жаль, такий характер важко назвати спокійним.

Найбільш небезпечним моментом може бути підвищена самолюбністю Агнеси - занадто вже неординарне і помітне у неї ім'я, занадто воно залучає до себе увагу і здатне вселити своїй хазяйці думку про її винятковість, а може бути, навіть і про її право височіти над іншими. При цьому, ховаючись за маскою стриманості і байдужості, небезпечні думки не викликають протесту з боку оточення, принаймні до тих пір, поки Агнеса не поспішає зайняти місце лідера.

Саме по собі честолюбство не є чимось негативним, просто воно має бути урівноважене з повагою до інших людей, і прищепити Агнесі цю повагу - завдання батьків. Інакше її внутрішня пристрасність помітно ускладнить їй взаємовідносини з оточенням, у тому числі і з близькими людьми.

Найсприятливіше, якщо з вихованням Агнеса навчиться бути м'якшою, а заразом згладить свою самолюбність за допомогою доброго почуття гумору. Це допоможе розкритися дійсно позитивним сторонам її характеру, таким як витримка, терпіння, глибина почуттів і хороша уява. В цьому випадку її енергійність здатна забезпечити їй хорошу кар'єру, та і непорозумінь в сім'ї різко зменшиться.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Агнеса

А - сила і воля
Г - сумлінність і увага до деталей
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля