Значення імені Адріан

Значення імені Адріан

У цьому рідкісному імені сприятливо урівноважені сила, мужність і весела вдача, і дуже добре, якщо саме ці якості отримають свій розвиток в процесі виховання Адріана. Річ у тому, що на сьогодні це ім'я звучить декілька старомодно, а тому не виключено, що в дитинстві над Адріаном сміятимуться однолітки. Позбавитися від подібних кепкувань можна тільки завдяки твердості характеру і добродушності, інакше дитинство Адріана забарвиться в темні кольори образи або навіть приведе до розвитку комплексу неповноцінності.

У цій ситуації Адріан або виросте замкнутим і похмурим, або ж випробовуватиме бажання вчинити який-небудь безрозсудний подвиг, намагаючись довести своїм кривдникам власну повноцінність.

Втім, більшість Адріанів спокійно проходять через це випробування, яке в дитинстві зовсім не здається легким. Найчастіше їм вдається зберегти свою веселість і силу характеру, що забезпечує їм чималу кількість друзів. Буває так, що у зв'язку з особливою прихильністю людей удача сама йде в руки Адріану; ось тільки не слід забувати, що у такої везучесті є і свої негативні сторони. Коли голова починає крутитися від успіхів, недовго і оступитися!

Багато хто з володарів цього імені з успіхом може реалізувати себе в різних професіях, особливо пов'язаних з технікою і ризиком.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Адріан

А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я