Значення імені Адам

Значення імені Адам

Поняття первородного гріха настільки міцно спаяне з ім'ям Адама, що воно робить колосальний вплив не лише на самих Адамів, але і на тих людей, чиї прізвища пішли від цього імені. А таких прізвищ чимало - Адамов, Адамков, Адамський і ще безліч всяких варіантів.

З малих років проникаючи в таємницю свого імені, Адам починає отримувати інформацію про найважливішу область людських відносин, а саме про любов і секс, і це зазвичай визначає раннє статеве дозрівання хлопчика. Інтерес до жінок, що прокинувся в юному віці, тягне Адама в дівочі компанії; він може ставати головним організатором всіляких напіверотичних ігор, таких, як "пляшка" і т. п. Дорослішаючи, багато Адамів вступають в непродумані браки, що часто призводить до невдач в сімейному житті і розлучень.

Крім того, еротична енергія, що накопичується в юному віці і не знаходить виходу, може провокувати скандали з батьками, які втім, рідко бувають глибинними.

Звучання ім'я Адам практично повністю позбавлене агресії - навпаки, воно схиляє свого володаря до товариськості і добродушності. В той же час горезвісна ідея мимовільної гріховності накладає на це спілкування певний відбиток. Дуже часто за зовнішньою веселістю Адама вгадується біль вразливої людини, можливо навіть невдоволення собою, особливо якщо у Адама є які-небудь фізичні недоліки.

Тут важливо не забувати, що досконалих людей на світі просто не існує і себе потрібно приймати таким, який ти є, намагаючись в той же час виправити положення, роботою над собою.

Ранні еротичні переживання Адама наділяють його дуже розвиненою уявою, що може знайти своє продовження в творчості - літературі, музиці або живопису.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Адам

А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість