Значення імені Ада

Значення імені Ада

Ада - ім'я урівноважене, тверде і не розташовує до багатослівності. Зазвичай жінка з таким ім'ям дійсно тримається досить спокійно, хоча за цим неважко розгледіти внутрішню силу і глибокі емоції. Ще одна властива їй риса - ця постійність: усе, за що Ада береться, вона намагається робити до кінця, причому відноситься це не лише до роботи, але навіть і до простого спілкування. Так, приміром, висловивши свою думку, Ада твердо і послідовно триматиметься неї, що з боку може сприйматися як упертість.

Втім, енергетика Ади не схиляє її до зайвої активності, і тому навряд чи вона буде занадто гаряче сперечатися, швидше, Ада просто буде залишатися при своїй думці, не нав'язуючи її оточенню.

Така ж постійність простежується і в її почуттях, які за її зовнішньою витримкою нерідко досягають вражаючої сили і глибини. Ада - дуже вірна людина і не звикла шукати виправдань ні собі, ні людям. Можливо, це і створює їй певні складнощі в житті, зате подібна якість прекрасно допомагає в справах і в кар'єрі. Багато хто може позаздрити, з якою спокійною завзятістю Ада уміє працювати. Єдине, що мабуть їй заважає, так це зайва серйозність.

На жаль, енергетика імені не має помітної рухливості, і дуже часто Аді не вистачає звичайного почуття гумору і живої уяви. У цій ситуації її глибока емоційність і відсутність агресивності роблять її досить душевною людиною, шкода тільки, що при цьому на її почуттях часто лежить відбиток смутку, а може бути, і душевних страждань. Немає сумніву в тому, що такий характер хороший, скажімо, для вірша, проте в реальному житті смуток далеко не так прекрасний, як на книжкових сторінках.

Якщо ж Ада бажає зробити себе дійсно щасливою, то їй не заважить навчитися легше відноситися до життя і до себе самої. Веселий погляд на світ і життя робить веселіше.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ада

А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля