Значення імені Абрам

Значення імені Абрам

Життєва енергія, закладена в імені Абрам, колосальна, проте на великий жаль, отримуючи в дитинстві це ім'я, Абрам мимоволі переймає на себе негативну карму усього єврейського народу, вічного блукача і вигнанця. Можна довго сперечатися про те, чи справедливо це, але головне, що факт негативного відношення до євреїв, на жаль існує.

Давно вже ставши прозивним, це ім'я здатне перетворити життя свого володаря на трагедію, що може привести або до пригнічення і приниження особи, або навпаки, до різкого конфлікту з навколишнім суспільством. Тільки дуже сильна людина здатна зберегти рівновагу в такій ситуації. У більшості ж випадків зовнішній спокій Абрама - це лише громадська маска, і часто його негативні емоції знаходять вихід в нескінченних сімейних конфліктах і скандалах.

Повна форма імені - Аврам - є сприятливішою, що неабиякою мірою обумовлене гідною захоплення діяльністю 16-го президента США Аврама Лінкольна. Проте якнайповніше уся сила цього імені проявляється в мусульманському його варіанті - Ібрагім. У цій формі ім'я наділяє людину упевненістю у своїх силах і твердістю характеру.

В силу негативного впливу загально єврейської карми багато Абрамів намагаються змінити свої імена на нейтральніше; між тим це нагадує позицію страуса, що ховає голову в пісок - адже від себе не втечеш - і тільки особистою роботою можна здолати негативну карму.

Найголовніше, що може допомогти Абраму - це рятівне почуття гумору, яке завжди здатне нейтралізувати безсилу лють і направити енергію в творче русло. Можна бути упевненим: якщо Абраму вдасться здолати свою негативну карму, то перед нами буде воістину велика людина.

В цілому ж енергія імені сприятлива для занять бізнесом і медициною. Багато володарів цього імені можуть також знайти вихід для своєї енергії в творчості.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Абрам

А - сила і воля
Б - стабільність і пробивні здібності
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість